Dlaczego warto postawić na Uniroyal Rainsport 3 215/55 R16

uniroyal rainsport 3

Uniroyal Rainsport 3 215/55 R16 to popularny model opon, jaki zachwyci nawet wymagającego klienta. Istnieje wiele powodów, które przemawiają za oponami Rainsport 3. Warto je poznać, aby zyskać pewność najlepszego doboru. Czym cechują się te opony? Jakie mają zalety? Gdzie dokonać zakupu opon Rainsport 3?

Uniroyal Rainsport 3 215/55 R16

Wśród najważniejszych zalet tego modelu opon wyróżnić można:

  • Unikanie aquaplaningu i poślizgów -ma to związek z zastosowaniem nowoczesnych technologii i specjalnej struktury. Bieżnik stworzono tak, aby skutecznie rozpraszał wodę, dając nam bezpieczeństwo, Każdy rowek ma swoje zadania. 
  • Szybkie i skuteczne hamowanie – nawet przy manewrach gwałtownych zachowamy krótką drogę hamowania. 
  • Dobre trzymanie się drogi suchej i mokre, na każdym zakręcie – przyczepność zapewniają fachowe konfiguracje i sztywność w kierunki poprzecznym. 

Popularne opony Kormoran

Okazuje się, że Rainsport 3 (sprawdź tutaj) to opony klasy średniej, które doskonale poradzą sobie w każdych warunkach pogodowych. Uniroyal to marka znana z opon przeciwdeszczowych. W tym wypadku stworzono model, jaki zapewni nam komfort i bezpieczeństwo. Nowoczesna rzeźba bieżnika sprawia, że nadmiar wody jest od razu odprowadzany spod czoła opony. Od tej pory mokra nawierzchnia nie będzie sprawiała kierowcy żadnego problemu. Uniroyal Rainsport 3 215/55 R16 to model, jaki został zaprojektowany z myślą o SUV-ach i samochodach średniej klasy. Dostępny jest w rozmiarach od 14 do 20 cali, zgodnie z naszymi potrzebami.