Brawurowa jazda po autodromie w Słomczynie

Jazda po torze wyścigowym to zajęcie uwielbiane przez tysiące mężczyzn. Atrakcja ta potrafi sprawić im niesamowitą radość oraz na długo pozostać w ich pamięci.  Od pewnego czasu wśród wielu fanów szybkiej jazdy samochodowej ogromną popularnością cieszy się niezawodny tor wyścigowy Słomczyn. 

Brawurowa jazda 

Tor położony w Słomczynie jest każdego roku odwiedzany przez niezliczoną ilość fanów szybkiej jazdy samochodowej. I nic w tym dziwnego, gdyż na obiekcie tym panują odpowiednie warunki do tego, aby pozwolić sobie na brawurową jazdę. 

Długość znajdującego się tutaj toru wynosi 1.20 kilometrów, natomiast szerokość dochodzi w niektórych miejscach do 16 metrów. Nawierzchnia tego autodromu jest pokryta nowoczesnym asfaltem, dzięki czemu jazda wybranym wozem sportowym jest w pełni bezpieczna.  

Ważne imprezy sportowe na torze

Wielu wielbicielom szybkiej jazdy autodrom Słomczyn kojarzy się z niezwykle ciekawymi oraz pełni niesamowitych wrażeń imprezami sportowymi. To tutaj nieustannie rozwija się nowa dyscyplina sportowa, zwana rallycrossem. Ponadto od kilkunastu lat na torze w Słomczynie organizowane są: Mistrzostwa Polski, Europy oraz mistrzostwa Pucharu Europy Centralnej w Rallycrossie.

Konfiguracja tego niezawodnego toru umożliwia również  przeprowadzanie różnorodnych treningów. Znajdujący się w tym obiekcie tor samochodowy i tor kartingowy są połączone w jedną całość, dzięki czemu można organizować bardzo interesujące zawody dla gokartów oraz rallycrossu.

Nie brakuje tutaj również zadaszonej trybuny, która potrafi pomieścić do sześciuset widzów. 

Voucher – wymarzony prezent dla każdego fana motoryzacji

Prezent w postaci vouchera uprawniającego do skorzystania z przejażdżki po torze w Słomczynie z pewnością sprawi ogromną radość każdemu mężczyźnie uwielbiającemu szybką jazdę samochodową. 

Posiadając voucher może on wybrać  wymarzony samochód sportowy i w umówionym terminie pozwolić sobie na moc niesamowitych wrażeń związanych z przejażdżką po tym niesamowitym torze.