Opony Goodride letnie

opona samochodowa Goodride SA37

Wprowadzenie

Opony Goodride SA37 cieszą się powodzeniem oraz zdobywają bardzo przychylne opinie na całym świecie. Szczególnie w Chinach zdobyły one bardzo dużą popularność i zajmują pierwsze miejsce, jeżeli chodzi o sprzedaż opon. Inżynierowie, którzy odpowiadają za produkcję opon Goodride SA37 są w ciągłym kontakcie z ekspertami z Japonii oraz Korei. Jednocześnie powstały laboratoria, w których opony poddawane są licznym testom na bezpieczeństwo oraz hałas.

Rozmiar

Warto zauważyć, że do kupienia są modele opon w rozmiarze 16, 17 oraz 18 cali. Jeżeli decydujemy się na te opony to możemy być pewni, że wzrośnie komfort naszej jazdy oraz bezpieczeństwo na drodze. Trzeba jednak pamiętać, że są one przeznaczone do jazdy w okresie letnim oraz wiosennym. Nie są one stworzone do jazdy w okresie zimowym, ponieważ ich system zapewnia dobrą przyczepność tylko na powierzchniach, które pozbawione są śniegu. Jednak warto dodać, że nie ma większego znaczenia czy nawierzchnia jest mokra czy sucha, ponieważ opony sprawdzają się dobrze w różnych warunkach atmosferycznych.

Droga hamowania

Producent zapewnia nas, że wybierając te opony gwarantujemy sobie znacznie krótszą drogę hamowania. W ten sposób samochód zachowuje lepszą przyczepność oraz ciężej wpada w poślizg. Jednocześnie biorąc pod uwagę wytrzymałość oraz niską cenę możemy uznać, że są one jedną z najlepszych możliwości dostępnych na rynku w tym przedziale cenowym. Dlatego są tak chętnie wybierane przez początkujących jak i doświadczonych kierowców.

Opony Goodride SA37 kupisz na stronie SklepOpon.com