Adrenalina i wyzwanie na torze jastrząb

tor wyścigowy Jastrząb

Każdy fan motoryzacji przynajmniej raz w życiu chciałby poczuć się jak prawdziwy kierowca Formuły 1. Od jakiegoś czasu marzenia te można spełnić praktycznie od ręki. Wystarczy przez internet kupić voucher na przejazd luksusowym samochodem po jednym z obiektów w Polsce, jakim jest tor wyścigowy. Doskonały jest chociażby tor Jastrząb niedaleko Radomia, który jest torem nowym i przygotowanym od podstaw dosłownie kilka lat temu. To jeden z najbardziej nowoczesnych obiektów.

Przejazd po torze jastrząb

tor wyścigowy Jastrząb

Przejazd po torze Jastrząb to wyzwanie dla każdego, kto uwielbia motoryzację oraz naprawdę szybką jazdę samochodem. W tym wypadku można to połączyć i kupując voucher na przejazd, usiąść za kierownicą na przykład sportowego wyścigowego Lamborghini lub Porsche. W ten sposób gwarantuje się sobie przygodą nie do zapomnienia na całe życie. Tor Jastrząb to ponad 2 km świetnie przygotowane trasy z nawierzchnię asfaltową. Tor ma bardzo zróżnicowane przebieg i nie brakuje tam wyzwań. Znajdują się zarówno odcinki proste, na których można jeździć bardzo szybko, jak też ciekawe zakręty. Sprawdź ofertę Autonator.

Jak kupić voucher na przejazd po torze?

Voucher na przejazd po torze można kupić po prostu przez internet. Należy dokładnie określić datę przejazdu, warto zatem zrobić to już teraz i nie czekać zbyt długo na odległe terminy. Przejazd po torze to moc adrenaliny i wyzwania, to coś zupełnie nowego, co sprawi, że życie nabierze rumieńców.