Szybki tor

tor wyścigowy Słomczyn

Tory wyścigowe mają to do siebie, że ich właściciele starają się co kilka miesięcy bądź lat zmieniać ich konfiguracje. Wszystko to ma na celu poprawienie frekwencji na torze i przyciągnięcie nowych osób. Czasem osoby jeżdżące na torach bardzo często są już lekko znudzone starą konfiguracją i nie dostarczają swojemu organizmowi odpowiedniej dawki adrenaliny. Tor Słomczyn jest jednak jednym z tych polskich obiektów, które nigdy się nie nudzą i na których mogą potrenować fani wielu sportów motorowych.

Jazda gokartem

tor wyścigowy Słomczyn

Oczywiście tory wyścigowe kojarzą nam się najczęściej ze sportowymi samochodami Ferrari, czy Porsche. Jednakże na niektórych otwartych obiektach wyścigowych mogą potrenować także ci, którzy uwielbiają jeździć między innymi gokartami. To właśnie te małe pojazdy zdobywają każdego roku coraz więcej fanów i przyciągają ich między innymi na wyżej wspomniany tor Słomczyn, którego nie trzeba przedstawiać fanom motorsportu w Polsce.

Częste treningi

Na torze w Słomczynie mogą trenować także osoby uwielbiające jazdę na motorze i będące fanami słynnej serii Moto GP. Jazda motocyklem należy do dostarczających niesamowitej adrenaliny sportów, dlatego też wszyscy motocykliści są z reguły bardzo odważnymi osobami. Na takich torach jak ten w Słomczynie można w świetny sposób doskonalić swoje umiejętności i nabyć ciekawe znajomości, które mogą w przyszłości z całą pewnością zaprocentować.