Rozwiń zawrotną prędkość na łódzkim torze

tor wyścigowy Łódź

Tor wyścigowy Łódź powstał niedawno, jednak w stosunkowo szybkim czasie zyskał rzesze fanów, którzy z chęcią przyjeżdżają na tenże obiekt z całej Polski. Jego zaletą jest to, że jest położony w centralnej części Polski.

Nowoczesny tor w centrum kraju

tor wyścigowy Łódź

Tor Łódź jest częścią ODTJ, czyli Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy. W sumie posiada on długość około 1050 metrów. W najciaśniejszej sekcji, jego szerokość wynosi 8 metrów, a najszerszej – aż 12 metrów. Cały tor posiada gładką i bezproblemową nawierzchnię asfaltową, która umożliwia jazdę w bezpiecznych i kontrolowanych warunkach.

Po torze można poruszać się nie tylko samochodami sportowymi i osobowymi, ale również gokartami oraz motocyklami. Zainteresowani mogą zakupić kartę podarunkową dla bliskiej osoby, na przykład na przejazd Porsche lub Lamborghini z doświadczonym kierowcą. Gwarantuje to niezapomniane wrażenia. Sprawdź ofertę od https://www.autonator.pl/tor/lodz.

Gdzie znajduje się Tor Łódź?

Tor wyścigowy Łódź jest zlokalizowany pod Strykowem, nieopodal Łodzi. Został on zbudowany stosunkowo niedawno i doskonale komponuje się z cichym otoczeniem. Zainteresowani mogą przyjechać na obiekt w wolnym czasie, bądź wynająć go na różnego rodzaju spotkania oraz imprezy. Oferta jest skierowana nie tylko do osób prywatnych, ale także całych firm. Nie każdy ma również świadomość, że na łódzkim torze organizowane są również liczne eventy z udziałem polskich sportowców i najszybszych pojazdów.