Jazda po torze luksusowym Ferrari

jazda Ferrari prezent

Kierowanie samochodem Ferrari i jazda na prawdziwym torze wyścigowym, to wymarzony prezent dla każdego miłośnika szybkich samochodów marki Ferrari.

Voucher na przejazd autem Ferrari, upoważnia do dwóch okrążeń na jednym z torów wyścigowych. Tory do jazdy są przystosowane do jazdy po nich szybkimi samochodami. Mają one specjalną nawierzchnię, która zapewnia bezpieczeństwo podczas jazdy. Każdy voucher można wykorzystać jednorazowo, po wcześniejszym ustaleniu terminu jazdy.

jazda Ferrari prezent

Jazda Ferrari odbywa się pod czujnym okiem i w towarzystwie wykwalifikowanego kierowcy rajdowego. Podczas całej jazdy będzie on czuwał nad bezpieczeństwem kierowcy, będzie mu dawał wskazówki i wspierał go na trudnych odcinkach trasy. Sam tor jest kręty i zawiły, dzięki temu jeździe będą towarzyszyły silne emocje i wrażenia.

Tor wyścigowy jest zamknięty dla osób z zewnątrz, to zapewnia bezpieczeństwo kierowcom Ferrari. Dzięki temu można też w pełni przetestować swoje umiejętności jeździeckie, bez obaw, że spowoduje się stłuczkę. Jazda Ferrari z https://autonator.pl/samochody/ferrari-f430 to idealny prezent dla mężczyzn, którzy kochają szybkie samochody, którzy lubią przekraczać granice i zdobywać nowe doświadczenia.

Co jakiś czas odbywają się zorganizowane imprezy motoryzacyjne, na których można wykorzystać swój voucher na jazdę Ferrari po torze wyścigowym. Najpierw jednak trzeba się zarejestrować jako uczestnik imprezy i przejść szkolenie instruktażowe, które poprowadzi kierowca rajdowy. Po zakończeniu swojej jazdy, można zostać i oglądać innych uczestników.