Opony wielosezonowe Kleber Quadraxer 2

opony

Kleber Quadraxer 2 – wielosezonowe opony klasy średniej z przeznaczeniem do samochodów osobowych oraz SUV. Ogumienie bardzo dobrze sprawdzi się w warunkach jesiennych i zimowych, np: na mokrym asfalcie czy ośnieżonej drodze pozamiejskiej. Pewnie hamują na nawierzchni pokrytej lodem. Quadraxer 2 to następca serii Quadraxer, którego premiera odbyła się w 2011 roku i cieszyła się dużą popularnością wśród kierowców.

Uniwersalność i jakość niezależna od pogody

kleber quadraxer 2Opony Kleber Quadraxer 2 świetnie pracują zarówno w upalne dni, jak i siarczyste mrozy. Zastosowana mieszanka daje odpowiednią elastyczność i zachowuje swoje właściwości nawet przy dużych skokach temperatur.

Kleber Quadraxer 2 – specyfikacja

Model Quadraxer 2 sprawdzi się na różnych nawierzchniach, które w zależności od pory roku pokryte są wodą, lodem czy śniegiem. Taka elastyczność to zasługa kierunkowego bieżnika. Zastosowanie technologii kanałów rynnowych umożliwia sprawne odprowadzanie wody, a także zmniejsza ryzyko wystąpienia zjawiska tzw. aquaplaningu. Oczyszczanie rowków przyczynia się również do krótszego hamowania na mokrych nawierzchniach.

W przypadku suchej nawierzchni, obszar styku opony z nawierzchnią jest zwiększony dzięki rowkom Flexing Points, które przyczyniają się do ułatwienia startu, także skracają drogę hamowania.

Opony Kleber Quadraxer 2 – zalety

  • uniwersalność
  • wysoka elastyczność niezależna od pogody
  • brak konieczności zmiany kół z letnich na zimowe i na odwrót, gdyż opony te są całoroczne
  • dobry stosunek jakości do ceny

W sklepie Miwan kupisz w dobrej cenie opony kleber quadraxer 2 przez internet bez wychodzenia z domu i z szybką wysyłką.