Dlaczego warto postawić na samochód z salonu?

profesjonalny auto salon

Nowy samochód prosto z salonu jest marzeniem wielu kierowców. Największą zaletą takich pojazdów jest oczywiście to, że można je dowolnie skonfigurować i dopasować do swoich indywidualnych potrzeb. Standard wyposażenia poszczególnych modeli może być naprawdę bardzo różny, dzięki czemu można stworzyć swoją wymarzoną maszynę.

Jakie największe zalety dla kierowców?

Dobry dealer w salonie samochodowym zaproponuje nam wyłącznie najnowsze modele pojazdów, dzięki czemu nie ma ryzyka, że pojawią się w nich ukryte wady albo usterki. Każdy profesjonalny salon samochodowy udziela pełnej gwarancji na swoje pojazdy, dlatego też zawsze można liczyć na darmowe naprawy w punktach ASO danej marki. Przy dobrej negocjacji można uzyskać w salonie dodatkowy rok gwarancji albo obniżone ceny za komplet opon letnich, czujnik parkowania itp.

Wygodna forma zakupu

Dobry salon samochodowy – https://nordauto.hyundai.pl może zaproponować swoim klientom rozłożenie płatności na atrakcyjne raty oraz skredytowanie pojazdu bez potrzeby odwiedzania banku albo firmy leasingowej. Większość salonów samochodowych w Polsce współpracuje z bankami, dlatego też mogą zaoferować naprawdę korzystne warunki finansowe.

Pozostałe korzyści?

Przy zakupie nowego auta nie trzeba martwić się również o konieczność wymiany zużytych części. W ten sposób można sporo zaoszczędzić na wymianie płynów samochodowych, oleju silnikowego, różnorodnych filtrów itp. Nie można zapominać także i o tym, że nowy samochód to olbrzymi prestiż i wysoki komfort podczas jazdy. Dzięki nowoczesnej technologii samochody z salonu mogą pochwalić się dużą niezawodnością i bezawaryjną pracą. Z praktycznego punktu widzenia oznacza to, że na wiele lat można zapomnieć o wizytach u mechanika, które są zmorą właścicieli używanych samochodów. Dużą zaletą nowych samochodów jest również to, że są one bardziej przyjazne dla środowiska.