Co wyróżnia model opony Dębica Frigo 2?

opona dębica frigo 2

Model opony Dębica Frigo 2 przeznaczony jest do wykorzystania w kompaktowych, miejskich, a także średniej klasy autach osobowych. Produkt dzięki bardzo atrakcyjnej cenie należy obecnie do najczęściej wybieranych opon zimowych w Polsce przez kierowców. 

Jak wygląda gwarancja na opony Dębica Frigo 2?

Zdecydowana większość osób jest zdania, że modele opon klasy ekonomicznej bardzo szybko przestają spełniać swoje funkcje. W przypadku opon Dębica Frigo 2 klienci otrzymują zimowe ogumienie z gwarancją na 5 lat – przeczytaj więcej o gwarancji na https://www.sklepopon.com/model-opony/debica-frigo-2

Oczywiście czas gwarancji na model opony Dębica Frigo 2 to 60 miesięcy od momentu zakupu produktu. Z kolei do powodów ewentualnej reklamacji należy zaliczyć wady związane z materiałem, jakością wykonania czy konstrukcją. Jeżeli reklamacja zostanie uznana przez producenta, właściciel otrzyma od niego rekompensatę finansową. Będzie ona oczywiście uzależniona od stopnia, w jakim opona została zużyta.

Jak przedstawiają się oceny poszczególnych parametrów opon?

Oceny najważniejszych parametrów modelu opon Dębica Frigo 2 przedstawiają się następująco: przyczepność na suchej nawierzchni – 6.7/10, komfort / niska emisja hałasu – 7.3/10, przyczepność na śniegu – 6.5/10, atrakcyjność ceny – 8.3/10, trwałość bieżnika – 7.9/10.

Etykieta unijna

Opony zimowe Dębica Frigo 2 posiadają klasę E jeżeli chodzi o opór toczenia, a także ekonomiczną jazdę. Jest to oczywiście typowe dla ekonomicznych opon zimowych. Z kolei przez zastosowanie unikalnej budowy bieżnika, nowoczesnych technologii, przyczepność na mokrej nawierzchni uzyskała notę C.