Co warto wiedzieć na temat toru wyścigowego Poznań?

fajny tor poznań

Poznań to jedno z tych miast, które posiada swój własny profesjonalny tor wyścigowy. Ten obiekt w mieście Poznań to jeden z najbardziej nowoczesnych torów w całej Polsce, który posiada odpowiednią infrastrukturę do organizowania tam zawodów i eventów motoryzacyjnych. Tor posiada nitkę dla aut wyścigowych oraz tor cartingowy.

Tor Poznań i jego charakterystyka

fajny tor poznań

Doskonała asfaltowa nawierzchnia zapewniająca świetną przyczepność dla kół samochodów oraz motorów, długość ponad 4000 m oraz szerokość 12 m – to właśnie główne parametry opisujące Tor Poznań, taki tor można przetestować wykorzystując firmę. Tor wyścigowy Poznań to tor o wielu ciekawych fragmentach trasy, które wymagają wspięcia się na wyżyny swoich umiejętności prowadzenia samochodu. Nie brakuje tu jednak również prostych odcinków, na których zwyczajnie można poznać moc koni mechanicznych wynajętego samochodu. To dlatego właśnie tor wyścigowy Poznań jest miejscem perfekcyjnym dla zorganizowania profesjonalnych eventów motoryzacyjnych i imprez sportowych.

Tor wyścigowy Poznań – przejażdżka luksusowym samochodem wyścigowym

Jedną z opcji na lepsze poznanie toru wyścigowego jest po prostu wynajęcie samochodu sportowego i przejażdżka nim. Tor Poznań to miejsce doskonałe na sprawdzenie swoich sił w przejażdżce na przykład Porsche lub Lamborghini. Kto szuka niezapomnianych wrażeń i emocji, na torze Poznań dostanie ich aż z nadwyżkę. W to miejsce warto zabrać męża lub chłopaka, najlepszego przyjaciela lub kumpla, który obchodzi swój wieczór kawalerski. Przejażdżka po torze Poznań to doskonały pomysł na prezent z okazji różnych okoliczności.