BMW X1 leasing – korzystna oferta niemieckiego koncernu motoryzacyjnego

Wśród dostępnych form finansowania samochodu osobowego, bądź innego pojazdu najkorzystniejszą z opcji jest leasingowanie. Jego wartość końcowa ustalana jest na podstawie zadeklarowanej długości okresu wykonywania płatności, a także przybliżonego, wstępnie uzgodnionego, średniorocznego przebiegu w kilometrach.

Dużo też zależy od oprocentowania oraz od wkładu własnego, który wynosi zwykle od 0% do 35% ceny wyjściowej nabywanego pojazdu. 

BMW X1 – aspekty wizualne oraz parametry techniczne

Na szczególną uwagę zasługuje BMW X1 w leasingu. Samochód pod kątem wizualnym jak i technicznym jest niezwykle dopracowany. Najmniejszy w rodzinie SUV-ów niemieckiego koncernu motoryzacyjnego zadziwia jakością wykonania. Sportowy charakter podkreśla mocno zarysowana sylwetka pojazdu o rewelacyjnych proporcjach. Ergonomicznie urządzone i przestronne wnętrze to kolejny z plusów. Oprócz fantastycznych aspektów wizualnych, BMW X1 imponuje dynamiką i zwinnością, która wynika głównie z zastosowania mocnych silników. Dodatkowym atutem jest opcjonalne, adapcyjne zawieszenie, świetnie zestrojona skrzynia biegów oraz napęd na wszystkie koła w odmianie xDrive.

Leasingowanie pojazdu – parametry możliwe do dostosowania

Wybierając najkorzystniejsze rozwiązanie w przypadku finansowania, jakim jest leasing, nie ma potrzeby martwić się zaległościami kredytowymi, gdyż tego typu zobowiązania są pomijane podczas podpisywania umowy między leasingodawcą a leasingobiorcą. Ustalaniu podlegają natomiast następujące parametry:

  • okres leasingu (zwykle od 24 do 60 miesięcy), 
  • wysokość wpłaty własnej, wynosząca od 0 do 35% wartości pojazdu,
  • oprocentowanie,
  • ilość rat.

Szczegółowa oferta dotycząca BMW X1 leasing dostępna jest na stronie internetowej, pod adresem: https://bmwdirect.pl/model/x1,crossover.