BMW wynajem długoterminowy – czy to się opłaca?

BMW X2

Jeśli marzymy o prestiżowym i szybkim samochodzie, BMW X2 będzie dla nas idealną opcją. Ponadto, jeżeli często zmieniamy pojazdy z uwagi na co chwila pojawiające się na rynku nowinki techniczne, powinniśmy zamienić kupno na najem długoterminowy BMW. Na rynku istnieje sporo firm oferujących atrakcyjne finansowanie samochodów, gdzie możemy zapłacić tylko za utracenie wartości pojazdu, zatem cena nie jest zbyt wysoka. Dzięki temu nie musimy się narażać na utratę finansowej płynności we własnym przedsiębiorstwie. Wystarczy, iż wybierzemy jeden z modeli aut BMW X2 i dopasujemy warunki umowy do własnych możliwości oraz potrzeb. Zwykle klienci starają się zawierać umowy na czas 24-36 miesięcy, podczas których muszą opłacać wyłącznie stałą opłatę. 

Auta BMW – opcja abonamentowa 

Samochody wynajmowane w opcji abonamentowej, to ostatnimi czasy bardzo modne rozwiązanie. Jednakże nie każda osoba zdaje sobie sprawę, iż tak naprawdę jest to po prostu długoterminowy wynajem. Coraz większa ilość właścicieli firm, dla których istotna pozostaje prezencja, zmienia auta co jakieś 2-3 lata. Jeśli zaliczamy się do tegoż grona, nie musimy już obecnie zaciągać kredytu na auto i narażać finansów własnej firmy. Możemy zostać posiadaczami najnowszego BMW, jak i odebrać do niego niezbędne wyposażenie, ubezpieczenie i pakiet serwisowy. 

BMW X2

Możliwość skorzystania z kalkulatora leasingowego 

Niektóre spośród firm zajmujących się wynajmem długoterminowym aut, dzięki udostępnianiu kalkulatora leasingowego, umożliwiają swoim klientom możliwość sprawdzenia, kiedy wynajem BMW będzie dla nich najbardziej opłacalny. Wystarczy, iż wybiorą oni konkretny model pojazdu, jak i jego stan techniczny, a system wyliczy, ile winna wynosić pierwsza wpłata, żeby raty, a także koszty mające związek z leasingiem były odpowiednio korzystne.