Wyścigowy tor w Kielcach

Miłośnicy nie tylko czterech kółek, ale również adrenaliny oraz szybkiej jazdy powinni skorzystać z oferty jednego z torów wyścigowych, takich jak np. Tor Kielce w Miedzianej Górze. Obecnie na torze odbywają się różnego rodzaju eventy motoryzacyjne.

Jednym z bardziej znanych wydarzeń organizowanych na tym torze jest SuperOES – największe w Polsce zawody, w których trakcie rywalizują ze sobą nie tylko zawodowi kierowcy, ale również amatorzy, którzy chcą spróbować swoich sił. Tor był w 2000 r. również gospodarzem szosowych kolarskich mistrzostw Polski.

Charakterystyka toru


Na tor składają się dwie pętle, Duża Pętla o długości 4160 m, oraz Mała Pętla, w owalnym kształcie, o długości 1140 m. Dodatkową atrakcją jest fakt, iż Tor Kielce posiada również tor kartingowy o długości 880 m.
Przejazd tym szlakiem, zwłaszcza na pętli, jest o tyle atrakcyjny, że jego odcinek biegnie przez las, dzięki czemu uczestnicy wyścigu mają możliwość obcowania z naturą.

Tor przeznaczony jest nie tylko na wyścigi, może również stan owić idealne miejsce na imprezę integracyjną nie tylko osób prywatnych, np. w czasie imprezy urodzinowej. To idealne miejsce i okazja do zorganizowania spotkania integracyjnego przez zakład pracy.

Tor Kielce – zapoznaj się na Autonator.pl