Czy warto wziąć nowy BMW Suv X3 w leasing? Najważniejsze cechy auta

bmw x3

BMW Suv X3 to wszechstronny, mały i luksusowy SUV. Jest to praktyczny, bezpieczny, komfortowy samochód, który wyposażony jest w nowoczesną technologię i osiągi. X3 jest jednym z najchętniej wybieranych aut z linii BMW, zapewniającym więcej miejsca niż X1 i X2 należące do tej samej serii. Jest nieco rozsądniej wyceniony niż większy X5. Jeśli chodzi o nabycie BMW X3 leasing jest ciekawą propozycją, która pozwoli dzierżawić blisko 150 koni mechanicznych, zaawansowane systemy bezpieczeństwa, jak i dość luksusowe wnętrze.

Najważniejsze cechy suva BMW X3

BMW Suv X3 w podstawowej edycji posiada silnik 2.0 o mocy 150 koni mechanicznych. Samochód charakteryzuje się przestronnym wnętrzem, gdzie zmieści się aż do pięciu osób. Jest to połączenie luksusu z mocą, która pozwoli w wydajny sposób poruszać się po europejskich drogach.

Pasażerowie będą mieli okazję skorzystać z ponadprzeciętnych elementów bezpieczeństwa, a także rozbudowanego systemu informacyjno-rozrywkowego. Zużycie paliwa stoi na średnim poziomie 7l/100 km.

Za konkurentów tego modelu uznaje się Mercedesa-Benz GLC, Audi Q5, a także Volvo XC60.

bmw x3

Jak wygląda BMW x3, jeśli chodzi o leasing?

Wybierając takie auto jak BMW X3 leasing jest atrakcyjną propozycją dla osób, które chciałyby cieszyć się luksusem i wysoką mocą na przystępnych warunkach. Nie da się ukryć, że technologia szybko się starzeje, a my chcielibyśmy być z nią przez cały czas na bieżąco.

Leasing BMW X3 np. z firmy bmwdirect.pl pozwala na dzierżawienie auta na wyznaczony okres i wnoszenie comiesięcznych płatności. Suv za około 2000 zł miesięcznie będzie objęty ubezpieczeniem OC i AC. Po zakończeniu umowy leasingu BMW X3 może zostać wymienione na nowy model.

Z tego rozwiązania warto skorzystać, jeśli nie jesteśmy zainteresowani zakupem auta, a chcielibyśmy skorzystać z możliwości, jakie daje współczesna technologia i nowe aplikacje smartfonowe. Jeśli chodzi o BMW X3 leasing pozwala zaoszczędzić na kosztach naprawy, a także zapomnieć o charakterystycznych zmartwieniach związanych z tym środkiem transportu.